Ubranie termoaktywne

101 Views Comment Off
Ubranie termoaktywne
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

Ubranie termoaktywne (10)Każdy biegacz, uprawiający ten sport w miarę regularnie wie o komforcie, jaki daję specjalnie do tego celu przeznaczone ubrania. Niby można biegać w dresie i zwykłych adidasach, jednak zdecydowanie nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie.
Z uwagi na to, że bieganie stało się ostatnio wyjątkowo popularnym sportem, producenci zasypują rynek ofertą ubrań dla biegaczy. Kolorowe legginsy, wymyślne bluzy i fikuśne koszulki nie dość, że są modne i wygodne, to ponadto wspierają biegacza, nie ograniczając jego ruchów. Jak ważne jest ubranie termoaktywne, wie każdy, kto choć raz biegał albo na dużym chłodzie, albo w wysokim upale. Zaletą tego typu odzieży jest, że dostosowuje ona swoje właściwości zależnie od aury panującej na zewnątrz. W gorące dni schładza ciało, w zimne – nie dopuszcza do jego wychłodzenia.
Odzież termoaktywna jest także czasem wyposażona w jony srebra, co ma właściwości bakteriobójcze i zabija przykry zapach spoconej skóry. Jeśli temat biegania jest nam bliski, z pewnością warto zainteresować się tematem odzieży sportowej.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off205 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie