Suplementy omega-3

66 Views Comment Off
Suplementy omega-3
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Niektórzy z nas są wielkimi fanami sklepów zielarskich i ich asortymentu, a inni patrzą na nie z dużą dozą podejrzliwość i raczej ich nie odwiedzają. Warto się przełamać – w sklepach zielarskich można kupić wiele ciekawych produktów, takie jak naturalne soki owocowe, suplementy omega-3 oraz zdrowe słodycze.

Naturalne soki owocowe są zdrowszym odpowiednikiem popularnych soków w kartonach. Te ze sklepu zielarskiego nie będą zawierały dodatku cukrów i konserwantów. Mogą być smacznym i zdrowym urozmaiceniem naszej diety.

Zdrowe słodycze mogą nas zainteresować, jeśli jesteśmy na diecie i tęsknimy za słodkościami. Te, które dostaniemy w sklepie zielarskim będą zawierać zdrowsze odpowiedniki białego cukru i nie będą mieć konserwantów. Będą one więc miały znacznie mniej kalorii.

Sklepy zielarskie oferują również popularne suplementy Diety. Dostaniemy tam wiele specyfików na bazie ziół i naturalnych składników oraz inne, na przykład suplementy omega 3 oraz specyfiki poprawiające kondycję skóry lub włosów.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off205 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie