Sport to samo zdrowie

167 Views Comment Off
Sport to samo zdrowie
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

sport (3)Aktywność fizyczna jest niezmiernie ważna oraz potrzebna niezależnie od naszego wieku. Rewelacyjnie wpływa na stan naszego zdrowia, poprawia kondycję oraz odporność naszego organizmu, która z wiekiem spada. Warto więc porzucić leniwe popołudnia na kanapie na rzecz treningów.

W znanym powiedzeniu – sport to zdrowie – nie ma żadnej przesady. Niezależnie bowiem od rodzaju treningów czy zajęć, na które się zdecydujemy, przyniesie nam on same korzyści. Poprawi naszą sylwetkę, dzięki czemu będziemy się ładniej poruszać, a dzięki wyższemu poziomowi endorfin, doskonale wpłynie także na nasze samopoczucie.

Jednak dzięki ćwiczeniom zyskamy nie tylko lepszy humor, ale przy okazji zgubimy też kilka zbędnych, a szkodliwych dla zdrowia, kilogramów. Należy jednak przestrzegać jednej, niezwykle ważnej zasady, niezależnie od rodzaju treningu należy na niego uczęszczać regularnie. Trzeba pamiętać, że tylko systematyczne ćwiczenia przyniosą spodziewane rezultaty i to szybciej, niż możemy sobie wyobrazić.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Tenis ziemny
    Comment Off8 Views

    Tenis ziemny jest to gra sportowa, którą rozgrywa się przeważnie w sezonie letnim. Powodem tego jest to, iż rozgrywki tenisowe rozgrywane są na kortach tenisowych, które z kolei znajdują się

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off195 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie