Postawa gwiazd na mistrzostwach

5 Views Comment Off
Postawa gwiazd na mistrzostwach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Do odegrania najbardziej znaczących roli na mistrzostwach w RPA typowani byli piłkarze tacy jak Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy Wayne Rooney lub Kaka. To miały być ich mistrzostwa, oni mieli poprowadzić swoje zespoły do triumfu. Tymczasem każdy z nich zawiódł. Najlepszą Postawkę pokazał Kaka oraz Messi. Sami oni jednak dla swojej drużyny nic nie wygrają. Kiedy nie funkcjonuje cały zespół, to gwiazdy nie uratują zespołu. Wayne Rooney podobnie jak Leo Messi, nie strzelili ani jednej bramki na tych mistrzostwach. Gdybyśmy postawili na taki obrót sprawy chociażby parę złotych, to znacząco byśmy się wzbogacili. Ronaldo również nie pokazał na tym turnieju nic. Strzelił jedną bramkę i to jeszcze przeciwko Korei Północnej. W 1/8 finału przeciwko Hiszpanii był prawdopodobnie najgorszym piłkarzem na boisku. Kaka potwierdził, że jest Brazylijczykiem i potrafi czarować, co z tego skoro jego koledzy nie pokazywali tego samego? Faktycznymi gwiazdami turnieju okazali się tacy zawodnicy jak Sneider, Muller, Ozil, Villa czy Forlan. Są to raczej zawodnicy, których nikt do tej roli specjalnie nie typował. Z pewnością po zakończonym mundialu ich wartość znacząco wzrośnie, a zainteresowani nimi będą czołowe kluby na świecie. Idealny interes zrobiła już FC Barcelona ,która przez mundialem kupiła Davida Villę, który teraz jest najlepszym strzelcem i bohaterem Hiszpanii. Ale piłka nożna to sport nieprzewidywalny i dlatego być może jest właśnie taki piękny i porywający.

Zobacz także:

In : Protc

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Rowery dziecięce
    Comment Off59 Views

    Pomysły na prezenty Jeśli Wy tak jak ja macie problemy co zakupić bliskim Wam dzieciom podzielę się z Wami pomysłami na podarunki, które dotychczas otrzymał ode mnie mój chrześniak.

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off195 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie