Kto uprawia sporty ekstremalne?

127 Views Comment Off
Kto uprawia sporty ekstremalne?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zawody7.jpgJakiego typu ludzie uprawiają sporty ekstremalne? Zdecydowanie są to ludzie odważni. Co prawda większość sportów ekstremalnych nie jest wcale bardzo niebezpieczna, jednak budzą one zwykle strach. Bo na przykład skacząc ze spadochronem, zwykle nie mamy się o co martwić, jednak świadomość tego, że z olbrzymią prędkością spadamy z wysokości kilku kilometrów sprawia, że pojawia się strach. Ludzie, którzy decydują się na uprawianie sportów ekstremalnych wcale nie są wolni od tego strachu. Oni po prostu są w stanie go przezwyciężyć. Można nawet przypuszczać, że gdyby byli w stanie pozbyć się strachu, to sporty ekstremalne przestałyby być dla nich atrakcyjne. Bo przecież właśnie ten dreszczyk emocji, który towarzyszy czy to skokom z wysokości, czy też szybkiej jeździe samochodem, stanowi o tym, że te czynności sprawiają ludziom tyle radości. Pomimo, iż specyficzna, wąska grupa ludzi uprawia sporty ekstremalne regularnie, to jest wielu zwyczajnych ludzi, którzy uprawiają je sporadycznie, aby przezwyciężyć drzemiący w nich strach.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Rowerki biegowe dla dzieci
    Comment Off55 Views

    Rowerki biegowe - idealny prezent dla dziecka Zapewne nie raz i nie dwa mogliście zaobserwować małe smerfy mknące na dziwnych rowerach bez pedałów. Te rowery nazywane są rowerkami biegowymi.

  • Zalety jazdy na rowerze
    Comment Off195 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie