proto indo european

114 Views Comment Off
proto indo european
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

sport (9)Wydawać by się mogło, iż w dobie stałego dążenia do ideału, zarówno jeśli chodzi o zgrabną sylwetkę, jak również odpowiednią kondycję fizyczną nie trzeba nikogo przekonywać, iż niezawodną drogą, prowadzącą do osiągnięcia upragnionego celu jest sport. Mimo jego coraz większej popularności wiele osób w dalszym ciągu jest przekonanych, iż odpowiednie kapsułki czy suplementy diety pozwolą uporać się z uciążliwymi fałdkami bez zmęczenia jakie towarzyszy aktywności fizycznej.
Jednak sport to nie tylko złoty środek pozwalający zgubić zbędne kilogramy. Przede wszystkim należy pamiętać, że aktywność fizyczna niesie za sobą wiele dobrego.
Przede wszystkim, należy pamiętać, że sport to zdrowie. Aktywność fizyczna pozwala walczyć z nadciśnieniem oraz otyłością. Wysiłek fizyczny sprawia, że krew szybciej płynie, co korzystnie wpływa na nasze komórki, które otrzymują zwiększoną dawkę tlenu. Co więcej uprawiając dowolną dyscyplinę sportową pracujemy nad poprawą odporności.
Dodatkowo sport poprawia nastrój. Podczas aktywności produkowane są hormony szczęścia ? endorfiny, które wpływają na dobre samopoczucie.
A najważniejsze, nic nie równa się z uczuciem satysfakcji, jakie nas wypełnia podczas stałego przekraczania własnych granic.
Tak wiec odpowiedź na pytanie, dlaczego warto uprawiać sport jest jasna.

Zobacz także:

About the author

Related Articles

Nasza ankieta:

Czy w Olsztynie lub Krakowie znajdują się dobre serwisy rowerowe?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
  • Środki na porost włosów
    Comment Off68 Views

    Ja mam bujne włosy, więc nie mam problemów z uczesaniem się i zrobieniem sobie fajnej fryzury na wieczór, ale moje znajome muszą łykać środki na porost włosów, żeby móc zakryć swoją

  • siłownia fordon wyzwolenia
    Comment Off138 Views

    Zanim zajmiemy się na poważnie jakąś dyscypliną sportową, zapoznajmy się dokładnie z jej zaletami. Wbrew pozorom nawet jazda na rowerze może nam przynieść mnóstwo, różnorodnych

Kategorie